آموزش

فراهم آوردن امکانات، نیازمند بکار گیری منابع مالی، علمی و انسانی می باشد. بنابراین مدیریت استفاده از این منابع و امکانات به منظور کاهش هزینه ها امری ضروری به حساب می آید.

هرچند که گسترش تکنولوژی گرچه باعث افزایش رفاه بشریت شده، اما به موازات پیشرفت خود خطرات جدیدی را نیز پیش روی بشر قرار داده است. گذشت زمان فرسودگی دستگاه ها و ماشین آلات را در پی خواهد داشت. بنابراین برای بالا بردن سطح ایمنی محیط کار، کاهش آلاینده های زیست محیطی و همچنین حفظ سطح کیفی مطلوب محصولات، برنامه نگهداری از منابع انسانی، دستگاه ها و ماشین آلات در اولویت واحد های مهندسی قرار می گیرد. در این راستا پیگیری برنامه های HSE و عملی کردن آنها اهمیت شایان توجهی می یابد.

دست يابي به ايمني كامل در فعاليتهاي مختلف صنعتي و نيل به فرهنگ ايمني رشد يافته ، مستلزم انجام اقدامات بنيادي در كليه زمينه ها بوده كه يكي از مهمترين آنها ايجاد شرايط لازم جهت ارتقاء سطح دانش ، نگرش و مهارت پرسنل در محيطهاي كاري مي باشد نقش آموزش اثربخش به عنوان محور پيشرفت و تحول در زمينه هاي مختلف در رابطه با كاهش حوادث داراي اهميت فوق العاده مي باشد نيازسنجي ، برنامه ريزي ، اجرا و ارزيابي اثربخشي مستمر دوره هاي آموزشي پرسنل در كاهش حوادث تاثير مضاعف دارد چون از يك طرف باعث ارتقاء سطح مهارت ، دانش و بينش ضوابط ايمني در انجام فعاليتها شده و از طرف ديگر موجب تقويت روحيه و اعتماد به نفس پرسنل مي گردد .

آموزش اثربخش ايمني مي تواند با عنايت به تعيين نيازهاي آموزشي ايمني دقيق ، روشهاي بهينه آموزش و ارزيابي اثربخشي دوره ها نقش به سزايي در تقويت فرهنگ ايمني و متعاقبا كاهش حوادث و كنترل ضايعات و خسارات را داشته باشد.

آشنایی کارگران با الزامات و قوانین ایمنی و بهداشت شغلی در کارگاه و رعایت اصول ایمنی در سایت

نوآوران اطمینان گاز روی نقشه

اطلاعات تماس

address
تبریز - کیلومتر 17 جاده تبریز- تهران 
 
روبروی داروسازی دانا
کوی انرژی ماشین
email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
phone 041-36300871-2
fax 041-36300930