رگلاتورهای گاز

رگلاتور به دستگاهی گفته می شود که اگر در جریان گاز تغییر ناگهانی اتفاق افتد، این دستگاه می تواند فشار آن را تا اندازه مشخصی کنترل کرده و جریان گاز را به اندازه متعادلی برساند .

 رگلاتور REGULATOR گاز طبیعی برای مصارف خانگی و صنعتی جهت کنترل فشارگاز و محافظت از کنتو رگاز در سایز های متفاوت و براساس مترمکعب خروجی گاز قابل انتخاب می باشد .

رگولاتور گاز خانگی

گاز موجود در شبکه گاز رسانی داخل شهری ایران معمولا دارای 60 پوند فشار می باشد و لازم است برای استفاده در مصارف خانگی فشار گاز به 4/1 پوند تقلیل داده شود. به این منظور از تجهیزی به نام رگولاتور گاز شهری یا خانگی استفاده می شود

رگولاتور گاز صنعتی

رگولاتورهای صنعتی معمولا با دبی بالا و عمدتا در ایستگاهای تقلیل فشار گاز مورد استفاده قرار می گیرند
این رگولاتورها عموما از دو نوع شات آف دار و بدون شات آف تولید می گردند. رگولاتورهای بدون شات آف مانند رگولاتورهای اکسیال که دارای دبی خیلی زیاد بوده و تا یک میلیون متر مکعب بر ساعت توانایی عبور گاز را دارند .
این رگولاتورها از سایز 2 اینچ  تا 12 اینچ در کلاس های 150، 300 و 600 تولید می شوند. به دلیل سادگی و بهره برداری آسان، اغلب در ایستگاه های بزرگ از این نوع رگولاتور استفاده می گردد. رگولاتورهای شات آف دار معمولا در سایزهای 2 اینچ، 3 اینچ و 4 اینچ و کلاس های 150 و 300 تولید شده و معمولا در ایستگاه های تقلیل فشار TBS کابینتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

جهت اطلاعات بیشتردر مورد انواع رگلاتور های گاز لطفا درخواست خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

reg

نوآوران اطمینان گاز روی نقشه

اطلاعات تماس

address
تبریز - کیلومتر 17 جاده تبریز- تهران 
 
روبروی داروسازی دانا
کوی انرژی ماشین
email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
phone 041-36300871-2
fax 041-36300930