ایستگاههای تقلیل فشار

 

انواع ایستگاه های تقلیل فشار گاز مجموعه ای از تجهیزات گازی هستند که به منظور کنترل و کاهش فشار و اندازه گیری و فیلتراسیون گاز، با در نظر گرفتن سیستم های ایمنی خاص، تولید و نصب می گردند.

ایستگاهای گاز معمولا از دو نوع اصلی CGS و TBS هستند.

ایستگاهای CGS معمولا فشار گاز 1050 PSI - 1400PSI را به 400 واز 400 به 250 PSI تبدیل می کنند. این ایستگاهای گاز بصورت فلت طراحی و تولید می شوند. بیشتر این این ایستگاهها در ظرفیت بالا تولید می شوند و معمولا برای وردی شهرها و مصرف کننده های خیلی بزرگ مانند نیروگاهها و کارخانه های سیمان و غیره نصب می گردند و یا برای مصارفی که از خط اتصال سراسری کشور، گاز دریافت می کنند مورد استفاده می باشد.
گاز از خط سراسری توسط ایستگاه های CGS دریافت و با فشار 250 PSI به ایستگاههای TBS وارد می شود. در ایستگاه های TBS که از دو نوع فلت و یا کابینتی هستند، فشار گاز معمولا از 250 PSI به 60 PSI تبدیل می گردد.
ایستگاههای کابینتی در ظرفیت های 400، 1000،2500،5000،10000 متر مکعب درساعت طراحی و ساخته می شود.
ایستگاههای میترینگ که در این ایستگاهها عمل تقلیل فشار انجام نمی شود و این ایستگاهها به منظور اندازه گیری مقدار مصرف گاز طراحی تولید می گردند و اجزاء اصلی آن شامل فیلتراسیون و کنتور و تصحیح کننده می باشد. این ایستگاهها نیز در دو نوع کابینتی و فلت قابل تولید می باشند.

پس از استخراج گاز از چاه ها و انتقال آن توسط خطوط لوله برای استفاده گاز توسط مصرف کننده ، احتیاج به پالایش گاز و تقلیل فشار گاز میباشد. بدین منظور احتیاج به احداث ایستگاه های تقلیل فشار گاز در ورودی شهرها و شهرکهای مسکونی جهت مصرف شهری ، ورودی شهرک های صنعتی برای مصارف صنعتی و ورودی نیروگاه ها و پالایشگاه ها میباشد. ایستگاه های گاز با توجه به نوع مصرف در ظرفیت های مختلفی طراحی و ساخته میشوند.

 

جهت اطلاعات بیشتردر مورد انواع ایستگاه تقلیل فشار گاز لطفا درخواست خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال فرمائید.

station2

 

نوآوران اطمینان گاز روی نقشه

اطلاعات تماس

address
تبریز - کیلومتر 17 جاده تبریز- تهران 
 
روبروی داروسازی دانا
کوی انرژی ماشین
email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
phone 041-36300871-2
fax 041-36300930